Το ψηφοδέλτιο της παράταξής της κατέθεσε στο Πρωτοδικείο η Χρυσούλα Σουλιώτη-;Oλα τα ονόματα

04 Μαϊ. 2019 / 02:08 05 Μαϊ. 2019 / 11:51 (upd)

Το συνδυασμό της Δημοτικής παράταξης «Όραμα Αναγέννησης Δήμου Αγράφων» για τις Δημοτικές εκλογές της 26ης Μαΐου κατέθεσε πριν λίγο στο Πρωτοδικείο Καρπενησίου η επικεφαλής του συνδυασμού,κ.Χρυσούλα Σουλιώτη.

Το ψηφοδέλτιο περιλαμβάνει 33 υποψηφίους δημοτικούς συμβούλους καθώς και και 13 υποψηφίους για τις Τοπικές Κοινότητες Ραπτοπούλου και Παλαιοκατούνας.

Εντός της επόμενης εβδομάδας τα εγκαίνια του εκλογικού κέντρου

Σε ανακοίνωσή της η υποψήφια Δήμαρχος Αγράφων ενημερώνει τους φίλους του συνδυασμού ότι ουδέποτε προέβη  σε ανακοίνωση για εγκαίνια του εκλογικού της κέντρου την Κυριακή,και ότι  με επίσημη ανακοίνωση της θα ενημερώσει για ημέρα και ώρα εγκαινίων του εκλογικούγραφείου.

VP..Λανθασμένα και εμείς μέσα απο το VimaPoliti.gr έπειτα απο την ανάρτηση του συνδυασμού που ανέφερε ..."Μετά την κατάθεση του συνδυασμού μας, την Κυριακή 5/5, θα πραγματοποιηθούν τα επίσημα εγκαίνια του εκλογικού μας κέντρου"...γράψαμε για εγκαίνια την Κυριακή.Ζητάμε συγνώμη για την αναστάτωση  αλλά καλό θα ήταν και απο τους ίδιους τους συνδυασμούς να υπάρχει πληρέστερη και επίσημη ενημέρωση των μέσων ώστε να μην υπάρχουν παρερμηνείες.

Σύντομα όλα τα ονόματα του συνδυασμού της Σουλιώτη για τον δήμο Αγράφων

Η εικόνα ίσως περιέχει: κείμενο

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή για τη φωτογραφία.

Η εικόνα ίσως περιέχει: την Xrisoula Soulioti, χαμογελάει, στέκεται

9 σχόλια

  • Σύνδεσμος σχολίου Γιωργος καν Τρίτη, 07 Μαΐου 2019 16:52 δημοσιεύθηκε από Γιωργος καν

    Ο δημητροπουλος είναι μαέστρος στις καταθέσεις χαρτιών.....που τον βρήκες;;σε πάτωσε.

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Ηλίας θ Τρίτη, 07 Μαΐου 2019 15:16 δημοσιεύθηκε από Ηλίας θ

    Τρίτη και κουρασμένη,μπορεί και τεταρτη και ας είναι τρεις χαχαχα

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου sotiris_12fragkista Κυριακή, 05 Μαΐου 2019 14:48 δημοσιεύθηκε από sotiris_12fragkista

    αυτη την φορα θα βγει Γρανιτσιωτης δημαρχος,,,,,σοβαροτητα διαφανεια και εργα...ατομα και στελεχη εχει και για ν απρει την εκλογη ανετα αλλα και να διοικηθει ο δημος απο καθαρους ανθρωπους..
    Ο μπαμπαλης 4 χρονια δημαρχος και παλευει για την τριτη θεση...κατι φταιει!!Η σουλιωτη καλη ειναι αλλα αργησε και με δημητροπουλο μεσα εχει σοβαρο θεμα..

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου lamposkrenti Κυριακή, 05 Μαΐου 2019 11:00 δημοσιεύθηκε από lamposkrenti

    ΤΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΒΓΕΙ ΔΕΥΤΕΡΗ Η ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΑΦΗΝΩΝΤΑΣ ΠΙΣΩ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑΛΗ....ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ....ΕΧΕΙ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΔΗΜΑΡΧΟΣ...ΒΑΣΙΚΟ ΟΤΙ ΔΙΑΛΥΘΗΚΕ Ο ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΚΑΙ Ο ΚΑΡΔΑΜΠΙΚΗΣ ΠΑΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΑΣΠΡΕΣ ΜΕΡΕΣ ΣΤΑ ΑΓΡΑΦΑ.

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Liaskos Κυριακή, 05 Μαΐου 2019 09:57 δημοσιεύθηκε από Liaskos

    Καλουτσικη ομάδα αλλά δεν φτάνει....Απεραντιο δεν έχει τίποτα..Ο Καρδαμπικης έχει 60% εκεί ...Να φύγει ο Μπαμπαλης και ας βγει οποίος ναναι..αν κ δείχνει θα βγει ο Καρδαμπικης.

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Πρώην σύμβουλος Κυριακή, 05 Μαΐου 2019 00:05 δημοσιεύθηκε από Πρώην σύμβουλος

    Καθαρά άτομα με προγραμμα Ο Δήμος Φραγκίστας σε θέλει Χρυσουλα προχωρά !!!

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Ηλία κρεντη Σάββατο, 04 Μαΐου 2019 23:05 δημοσιεύθηκε από Ηλία κρεντη

    Ο ΦΟΥΚΑΣ ΓΙΑΤΙ ΣΑΣ ΕΓΚΑΤΕΛΙΨΕ ΚΑΙ ΒΡΗΚΕ ΑΛΟΥ ΑΓΚΑΛΙΑ;;;Μήπως κατάλαβε ΤΙ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ;;

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Fanis Σάββατο, 04 Μαΐου 2019 23:02 δημοσιεύθηκε από Fanis

    Ωραίος συνδυασμός με δημητροπουλο στην ορχήστρα να διεύθυνει την μπάντα θα πάτε πολύ μπροστά !

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Μαρία Κ Σάββατο, 04 Μαΐου 2019 22:07 δημοσιεύθηκε από Μαρία Κ

    Να στείλεις τον δημητροπουλο να τον καταθέσει. Χαχαχαχα

    Aναφορά

Προσθήκη σχολίου

H διεύθυνση email δε θα δημοσιευθεί.