Η πρώτη 10άδα υποψηφίων της Χρυσούλας Σουλιώτη για τον Δ.Αγράφων

30 Απρ. 2019 / 09:31 01 Μαϊ. 2019 / 01:44 (upd)

Την Κυριακή στην Δ.Φραγκίστα τα επίσημα εγκαίνια του εκλογικού κέντρου του συνδυασμού

Την πρώτη δεκάδα υποψηφίων συμβούλων ανακοίνωσε μέσω των κοινωνικών δικτύων η υποψήφια δήμαρχος κ.Χρυσούλα Σουλιώτη.

Εν τω μεταξύ έτοιμο είναι το εκλογικό κέντρο του συνδυασμού "Όραμα Αναγέννησης" στην Δυτική Φραγκίστα(Φώτο).

Την ημέρα του Πάσχα εκεί πραγματοποιήθηκε και η πρώτη συνάντηση της ομάδας Σουλιώτη όπου συζητήθηκε το πρόγραμμα περιοδειών στα χωριά των Αγράφων καθώς και η σύνταξη του προγράμματος δράσης του συνδυασμού.Μετά την κατάθεση του συνδυασμού την ερχόμενη θα πραγματοποιηθούν και τα επίσημα εγκαίνια του εκλογικού κέντρου.

Οι υποψήφιοι που ανέβηκαν πρώτοι στα κοινωνικά δίκτυα του συνδυασμού είναι:

Πάνω αριστερά(Πάνος Νταβαρίνος,Παναγιώτης Μακρής,Μαρία Καρδαμπίκη,Τζερεμές Κων/νος,Ηρώ Νταλαφούρα)- Κάτω αριστερά (Ηλίας Γούλας,Παναγιώτης Γαζέτας,Άγγελος Κοντοβάς ,Παπαδήμος Παναγιώτης,Νίκος Καπούλας)

Η πρώτη 10άδα υποψηφίων της Χρυσούλας Σουλιώτη για τον Δ.Αγράφων

Η εικόνα ίσως περιέχει: 1 άτομο, χαμογελάει, υπαίθριες δραστηριότητες

Η εικόνα ίσως περιέχει: 11 άτομα, περιλαμβάνονται οι Chris Giannitsaris και Πάνος Παπαδήμος, άτομα κάθονται, πίνακας και εσωτερικός χώρος

 

29 σχόλια

  • Σύνδεσμος σχολίου Πανος Κυριακή, 05 Μαΐου 2019 01:22 δημοσιεύθηκε από Πανος

    Τι κοινό έχει ο Ιούδας με τον δημητροπουλο;;;;ας μας απαντήσει κάποιος......

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Κωστας ασπροποταμος Κυριακή, 05 Μαΐου 2019 01:18 δημοσιεύθηκε από Κωστας ασπροποταμος

    Δημητροπουλος ότι χειρότερο για τον τόπο μας,ευτυχώς που δεν ξαναβγαίνουν ....

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Δήμος φραγκιστας Κυριακή, 05 Μαΐου 2019 00:03 δημοσιεύθηκε από Δήμος φραγκιστας

    Αφήστε το δημητροπουλο κ ασχολήθητε με αυτούς τους έξυπνους που πήγαν αυτό το Δήμο χρόνια πίσω για μια ζωή θα πληρώνουμε Δημοτικά τέλη ...Χρυσουλα προχωρά !!!

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Τ π Κυριακή, 05 Μαΐου 2019 00:02 δημοσιεύθηκε από Τ π

    Δημητροπουλος for ever!!!!χαχαχα

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Gas Σάββατο, 04 Μαΐου 2019 16:11 δημοσιεύθηκε από Gas

    Ο Μπάμπαλής σαρώνει παντού έχε το καλύτερο συνδυασμό με διαφορά από όλους ειδικά απέραντο και Ασπροποτάμο θα σαρώσει!

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Aperantioa Σάββατο, 04 Μαΐου 2019 13:56 δημοσιεύθηκε από Aperantioa

    Ακούγεται για πολύ βρωμιά ειδικά στον Ασπρόποταμο...απορώ όμως υπάρχει κόσμος που πουλάει την ηθική του;;;κ όμως ίσως υπάρχει.......

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου NEADIM Σάββατο, 04 Μαΐου 2019 09:58 δημοσιεύθηκε από NEADIM

    ΔΕΝ ΤΡΑΒΑΕΙ Ο ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ,,,,ΑΠΕΡΑΝΤΙΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ...Ο ΚΑΡΔΑΜΠΙΚΗΣ ΕΧΕΙ ΞΕΚΑΘΑΡΟ ΠΡΟΒΑΔΙΣΜΑ.Ο ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΙΔΡΩΜΕΝΟΣ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΜΗΝ ΒΓΕΙ ΤΡΙΤΟΣ!!!

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Παύλος Σάββατο, 04 Μαΐου 2019 01:06 δημοσιεύθηκε από Παύλος

    Αέρας τους πάει ο Καρδαμπικης... Μπαμπαλης χαροπαλευει,πάει για μεγάλη ήττα ......Η Σουλιώτη αν το παλέψει μπορεί να βγει 2η αφήνοντας 3ο τον Μπάμπαλη...ανάμενουμε...

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Paliokatno Παρασκευή, 03 Μαΐου 2019 23:11 δημοσιεύθηκε από Paliokatno

    Καλοι μπορεί να είναι αλλά .......δεν φτάνουν...Από Μπάμπαλη σίγουρα καλύτερος συνδυασμός..Ο Καρδαμπικης έχει δυνατή ομάδα και θα βγει κιόλας...Ο Μπάμπαλης τρίτος.......

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Giorgos krenti Παρασκευή, 03 Μαΐου 2019 22:47 δημοσιεύθηκε από Giorgos krenti

    Tritos tha vgei o mpampalis akougetai kai fainetai......aera nikis o kardampikis me dinata onomata....gia na doume k kamia aspri mera ston topo..

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Θωμας Πέμπτη, 02 Μαΐου 2019 23:26 δημοσιεύθηκε από Θωμας

    Να πάρε τον δημητροπουλο να καταθέσει τα χαρτιά για τον συνδιασμο χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα Βρε τι γελοίο έχετε εκεί πέρα,κ το θέμα είναι ότι κάτι λίγοι ευτυχώς δες ψηφίζουν ακόμα

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Δήμητρα απεραντιος Πέμπτη, 02 Μαΐου 2019 19:50 δημοσιεύθηκε από Δήμητρα απεραντιος

    Πάντως για να είμαστε αντικειμενικοί ο δήμαρχος έχει μακράν μα μακράν το καλύτερο συνδυασμό.

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου τονια Πέμπτη, 02 Μαΐου 2019 19:36 δημοσιεύθηκε από τονια

    Εγώ το μόνο που έχω να πω είναι ότι η κυρία σουλιωτη θεωρείται σπουδαγμένοι και έξυπνη τουλάχιστον έτσι τι νομίζετε εκεί πάνω ,δυστυχώς η επιλογή της δεν είναι καθόλου καλή κρίμα.

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Ηλιας Πέμπτη, 02 Μαΐου 2019 19:10 δημοσιεύθηκε από Ηλιας

    Κρίμα.

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου ΑΓΑΡΜΠΟΣ Πέμπτη, 02 Μαΐου 2019 13:51 δημοσιεύθηκε από ΑΓΑΡΜΠΟΣ

    Χαιρέτα μας τον πλάτανο ΔητροΣουλιώτενα

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Αλεξάνδρα Πέμπτη, 02 Μαΐου 2019 00:32 δημοσιεύθηκε από Αλεξάνδρα

    Τίποτα αξιόλογο το Δημητρόπουλο και κάτι .......,μηδέν.

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Πάνος Πέμπτη, 02 Μαΐου 2019 00:30 δημοσιεύθηκε από Πάνος

    Επιστροφή στα παλιά υλικά,κρίμα

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Βάσια Τετάρτη, 01 Μαΐου 2019 22:53 δημοσιεύθηκε από Βάσια

    Αρε καψοαγραφα που σε ταλαιπωρούμε δημητροπουλεοι κ πασεις λόγις......

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Νασος Τετάρτη, 01 Μαΐου 2019 22:48 δημοσιεύθηκε από Νασος

    Άρε δημητροπουλε πως κανείς πως δεν κανείς τη δούλεψες ψιλό γαζί την Σουλιωτενα..,,

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Φανης Τετάρτη, 01 Μαΐου 2019 22:44 δημοσιεύθηκε από Φανης

    Τρίτη και καταϊδρωμένη····

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Άγγελος Τετάρτη, 01 Μαΐου 2019 22:36 δημοσιεύθηκε από Άγγελος

    Η σουλιωτη θα πατώσει λόγο Δημητρόπουλου,δεν φέρθηκε καθόλου έξυπνα και αυτό θα την φάει.

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Γιαννης δ Τετάρτη, 01 Μαΐου 2019 22:04 δημοσιεύθηκε από Γιαννης δ

    Ο δημητροπουλος διαδίδει ότι αυτός θα διοικεί τα άγραφα κ ότι η σουλιωτη θα είναι διακοσμητική

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Μπάμπης Τετάρτη, 01 Μαΐου 2019 22:01 δημοσιεύθηκε από Μπάμπης

    Χωρίς τον Δημητρόπουλο η Σουλιώτη θα έπαιρνε τις εκλογες.
    Τώρα απο οτι δειχνει θα βγει 3η

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Τετάρτη, 01 Μαΐου 2019 21:08 δημοσιεύθηκε από ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ

    ΕΜΠΡΟΣ ...ΠΙΣΩ ΜΕ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟ.ΑΧ ΕΡΜΑ ΑΓΡΑΦΑ

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Νίκη Κέδρα Τετάρτη, 01 Μαΐου 2019 20:57 δημοσιεύθηκε από Νίκη Κέδρα

    Η εμπειρία και το ήθος της κυρίας Σουλιώτη είναι αδιαμφισβήτητη.
    Ωστόσο γυρίζοντας τα χωριά του Ασπροποτάμου τις μέρες του Πάσχα διασπίστωσα ότι πολλοί κάτοικοι είναι δυσαρεστημένοι απο την επιλογή της να συμπεριλάβει πρόσωπα που διοίκησαν στο παρελθόν τα Άγραφα ,εφτασαν τον δημο στον γκρεμό και ο κόσμος τοτε τους εστειλε στο χρονοντούλαπο της ιστορίας(Δημητρόπουλος κ.α).
    Κριμα γιατι εχει νεα προσωπα στον συνδυασμό της που μπορούν να προσφέρουν.
    Ο κόσμος και πάλι όμως με την επιλογή νέων προσώπων μπορεί να τους ...αφανίσει με την ψήφο του οριστικά.
    Καλή επιτυχία στα νέα παιδιά

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Γιαννης θ Τετάρτη, 01 Μαΐου 2019 19:21 δημοσιεύθηκε από Γιαννης θ

    Νέα εποχή με το Δημητρόπουλο τι να πω!

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Μαρία Τετάρτη, 01 Μαΐου 2019 19:13 δημοσιεύθηκε από Μαρία

    Τον Δημητρόπουλο και τον Σβερωνη γιατί τους κρύβετε;;χαχαχα πάτε με αυτά τα παιδάκια να ζητήσετε τον ψήφο μας;;;έλεος.

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Κωστάκης φραγκιστα Τετάρτη, 01 Μαΐου 2019 19:08 δημοσιεύθηκε από Κωστάκης φραγκιστα

    Δημητροπούλος εδώ Δημητροπούλου εκεί,Που είναι ο Δημητρόπουλος;;Γιατί δεν τον εμφανίσετε;;;Μήπως ντρέπεστε;;;;

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου ΠΑΛΙΟΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ Τετάρτη, 01 Μαΐου 2019 14:03 δημοσιεύθηκε από ΠΑΛΙΟΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ

    ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ Ο ΜΟΝΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑ ΤΗΝ ΕΠΙΚΕΦΑΛΗ ΚΑ ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΡΑΓΕ? ΜΟΥ ΘΥΜΙΣΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΒΟΗΤΗ ΦΡΑΣΗ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΠΕΤΡΟ ....ΠΡΙΝ ΛΑΛΗΣΕΙ Ο ΠΕΤΕΙΝΟΣ ΤΡΕΙΣ ΦΟΡΕΣ ΘΑ ΜΕ ΑΠΑΡΝΗΘΕΙΣ..
    ΕΔΩ ΠΑΕΙ ΓΑΝΤΙ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ Ο ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΑΒΑΕΙ ΤΟ ΧΑΛΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΔΙΚΗΓΟΡΟ.ΓΝΩΣΤΕ ΟΙ ΠΡΑΚΤΙΚΕΣ!

    Aναφορά

Προσθήκη σχολίου

H διεύθυνση email δε θα δημοσιευθεί.