Aνοιχτή επιστολή στήριξης του συνδυασμού της Χ.Σουλιώτη απο τον Δημοσθένη Τσιαμάκη

13 Απρ. 2019 / 09:18 13 Απρ. 2019 / 09:51 (upd)

Την υποστήριξη της υποψήφιας δημάρχου Αγράφων Χρυσούλας Σουλιώτη ανακοινώνει μέσω ανοιχτής επιστολής του στο "VP" ο πρώην Bουλευτής Ευρυτανίας Δημοσθένης Τσιαμάκης.

Στην ιδιόχειρη επιστολή του ο πρώην Βουλευτής καταφέρεται τόσο κατά του έτερου υποψηφίου για την δημαρχία των Αγράφων Αλέξη Καρδαμπίκη όσο και για την νυν δημοτική αρχή του Θ.Μπαμπαλή.

Δείτε παρακάτω τι αναφέρει στην επιστολή του ο Δ.Τσιαμάκης: 

28 σχόλια

  • Σύνδεσμος σχολίου Άγνωστο Πέμπτη, 25 Απριλίου 2019 22:24 δημοσιεύθηκε από Άγνωστο

    Ο ΤΑΤΣΗΣ Κ ο ΤΣΙΑΜΑΚΗΣ θα έβγαιναν Όχι μόνον απ Την πρώτη Κυριακή αλλά πριν ανοίξουν οι κάλπες..απλά μας κάνουν την χάρη εμάς του ΜΠΑΜΠΑΛΗ. Χαχαχαχα

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου αγνωστος Τετάρτη, 24 Απριλίου 2019 16:53 δημοσιεύθηκε από αγνωστος

    ΧΑΧΑ...ΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΠΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΘΑ ΕΒΓΕΝΕ Ο ΤΑΤΣΗΣ,ΑΠΛΑ ΒΑΡΙΕΤΕ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ..Ε ΡΕ ΠΛΑΚΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ.......

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου fragkistas Τετάρτη, 24 Απριλίου 2019 09:48 δημοσιεύθηκε από fragkistas

    Ε δεν μπορουμε να συγκρινουμε Τατση με Τσιαμακη...Την δουλειά του Τάτση στον τόπο δεν την έχει κάνει κανένας άλλος...ειδικά ο Τσιαμάκης που δεν πρόσφερε τίποτα..ο Τάτσης μακαρι να μπορουσε να ασχοληθεί, ξέρετε έχει και 30 χρόνια πρώτη γραμμή..και θα έβγαινε με την πρώτη Κυριακή...αλλά και ο Καρδαμπίκης όπως φαίνεται καλά θα πάει..ενα 40-42% το έχει έτοιμο!!

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Άγνωστο Τρίτη, 23 Απριλίου 2019 22:29 δημοσιεύθηκε από Άγνωστο

    Ο ΤΑΤΣΗΣ αγώνα για ΚΑΡΔΑΜΠΙΚΗ και ο ΤΣΙΑΜΑΚΗΣ αγώνα για Σουλιωτη..ψηφίστε τους....Κ μετά τα ξαναλέμε

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου αγνωστος Δευτέρα, 22 Απριλίου 2019 22:14 δημοσιεύθηκε από αγνωστος

    ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΣΦΑΓΕΙΑ,ΨΗΦΙΣΤΕ ΤΟΝ ΑΛΕΞΗ...ΝΑ ΚΑΤΑΧΡΕΩΣΕΙ ΤΟΝ ΔΗΜΟ,,ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΟΥΤΕ ΝΕΡΑΚΙ ΝΑ ΠΙΟΥΜΕ

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Φραγκιστιανος Παρασκευή, 19 Απριλίου 2019 20:51 δημοσιεύθηκε από Φραγκιστιανος

    Αλλαγή σελίδας καινουρια άτομα γιατί πάμε προς τα πίσω !!!!

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Δημητρης κ Παρασκευή, 19 Απριλίου 2019 02:46 δημοσιεύθηκε από Δημητρης κ

    Ο σημερινός δήμαρχος είναι σταθερή αξία δεν υπάρχει λόγος να αλλάξουμε δήμαρχο σοβαρός και έντιμος!Ο Αγραφιώτικος λαός δεν ξεχνά!!

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Βάσια Πέμπτη, 18 Απριλίου 2019 00:10 δημοσιεύθηκε από Βάσια

    ε βεβαια...με ποιον θα τα εβαζαν...!!Παμε μπροστα Αλέξη!!..ολα για το καλο του τοπου μας!!

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Πρώην -Σύμβουλος Τρίτη, 16 Απριλίου 2019 21:33 δημοσιεύθηκε από Πρώην -Σύμβουλος

    Αλέξης μπροστά με διαφορά έρχεται απογοήτευση από κάποιους π πιστεύουν ότι θα είναι στη καρέκλα !!!Απεραντιος φραγκιστα ασπροποταμος μπροστά ο καρδαμπικης !!!

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Φάνης απέραντιος Τρίτη, 16 Απριλίου 2019 17:51 δημοσιεύθηκε από Φάνης απέραντιος

    Παιδιά μη σκοτώνεστε άνετη νίκη Μπάμπαλη με μακραν το καλύτερο ψηφοδέλτιο!!!

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Γιαννης Δευτέρα, 15 Απριλίου 2019 22:41 δημοσιεύθηκε από Γιαννης

    Κρίμα

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Πατριώτης Δευτέρα, 15 Απριλίου 2019 21:55 δημοσιεύθηκε από Πατριώτης

    Ο κόσμος είναι απογοητευμένος Χρυσουλα Αλέξη ενώθητε κ αποδείξτε ποσό ο τόπος σας χρειάζεται !!!

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου ομογενής του εξωτερικού Δευτέρα, 15 Απριλίου 2019 15:04 δημοσιεύθηκε από ομογενής του εξωτερικού

    Είναι πασιφανές ότι ...............που χρησιμοποιούν κάποιοι για να ανακόψουν την ανοδική πορεία της του υποψήφιου Δήμαρχου Αλέξη Καρδαμπίκη ,και των υποψήφιων Δημοτικών Συμβούλων του, θα γυρίσει εναντίον τους και θα τους οδηγήσει στο τέλμα. Γιατί στους δύσκολους καιρούς που διανύουμε, οι..............επιπλέουν και κραυγάζουν, ζητώντας βοήθεια από τους γύρω. Και αυτό γιατί δεν έχουν την δύναμη να κρατηθούν. Δεν έχουν γερές βάσεις, δεν έχουν υποδομή, όραμα , επιχειρηματικότητα …..και πάνω από όλα ΑΓΑΠΗ για τον τόπο τους.

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Απεραντιος Δευτέρα, 15 Απριλίου 2019 15:00 δημοσιεύθηκε από Απεραντιος

    Έρχεται συντριβή τελευταία στιγμή θα γίνουν πολλά η Αλέξη η Χρυσουλα θέλουν οι αγραφιωτες !!!

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Ντινα Δευτέρα, 15 Απριλίου 2019 10:27 δημοσιεύθηκε από Ντινα

    Χρυσά με αυτούς δεν θα βρεις ούτε τον δικό σου,μόνο καλό σου κάνουνε.

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Βλαχνιαρης Δευτέρα, 15 Απριλίου 2019 00:44 δημοσιεύθηκε από Βλαχνιαρης

    ΑλλΑγη να δούμε κ αυτές ........... που είναι τώρα να μένουν λίγο έξω από το.......... !!!

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Ηλιας Δευτέρα, 15 Απριλίου 2019 00:19 δημοσιεύθηκε από Ηλιας

    Καλά τα λέτε για τον παππού
    Για τον χοντρό με τον καρδαμ τι έχετε να πείτε
    Όλοι έχουν βάλει σκοπό να κάνουν τα Άγραφα όνομα και πράμα.....

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Θωμας Κυριακή, 14 Απριλίου 2019 20:08 δημοσιεύθηκε από Θωμας

    Κρίμα για τον δήμο μας ,τίποτα άλλο,νοιωθω αηδία

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Φανης Κυριακή, 14 Απριλίου 2019 19:19 δημοσιεύθηκε από Φανης

    Ωραίο βαρίδι για τη Σουλιώτη ότι ο Τσιαμάκης χαχαχα

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Γιαννης Κυριακή, 14 Απριλίου 2019 19:14 δημοσιεύθηκε από Γιαννης

    Και ποιος σε ακούει τώρα στα 80;;εσυ κ η γενιά σου φταίει Για το κατάντημα της Ευρυτανίας αλήθεια μας τώρα την γωνιά και μην ασχολείσαι με αυτά τα πράγματα.

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου αγνωστος Κυριακή, 14 Απριλίου 2019 16:06 δημοσιεύθηκε από αγνωστος

    αυτη ελεγε να ψωφησεις.τωρα εισαι μαζι της;

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Ραπτόπουλο Κυριακή, 14 Απριλίου 2019 01:23 δημοσιεύθηκε από Ραπτόπουλο

    Βλέπω να πάθουμε πάλι τα ίδια με την προηγούμενη φορά ... Θα μείνουμε στην λάκα .. πάλι ένας συνδυασμός θα είναι με τους ...... που έχουμε μπλέξει...

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Πρατοβουνι Κυριακή, 14 Απριλίου 2019 01:05 δημοσιεύθηκε από Πρατοβουνι

    Χρύσα.. ήμουν είμαι και θα παραμείνω δυπλα σου.. τα εναπομείναντα του Ξέρξη τι τα θέλουμε ... Νομίζω πως μόνο κακό θα μας κάνουν...

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Γρανίτσας Κυριακή, 14 Απριλίου 2019 01:00 δημοσιεύθηκε από Γρανίτσας

    Τσιαμακης Μιχόπουλος Φουκας Παπαδήμος Κατσιαδας Δημητρόπουλος... Πάρτε και την Φουρλιγκου .. για σβήσιμο.. απλά να μας το πείτε να μαζέψουμε ντομάτες...

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Κατσαντώνης Κυριακή, 14 Απριλίου 2019 00:50 δημοσιεύθηκε από Κατσαντώνης

    Να μην ξεχάσετε τον Κατσιαδα και Μιχόπουλο .. έχει να πέσει πολύ γιαούρτι......

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Απεραντιος Σάββατο, 13 Απριλίου 2019 23:27 δημοσιεύθηκε από Απεραντιος

    Δυνατός αέρας πάμε δυνατά έμπειρα άτομα ,είδαμε κ αυτούς π είναι τώρα...... αλλαγή σκιταλης !!!

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου ΒΛΑΧΟΣ Σάββατο, 13 Απριλίου 2019 22:30 δημοσιεύθηκε από ΒΛΑΧΟΣ

    ΑΕΡΑΣ ΑΝΑΝΕΩΣΗΣ ΜΕ ΣΟΥΛΙΩΤΗ!!!ΤΣΙΑΜΑΚΗΣ-ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΦΟΥΚΑΣ-ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ ΧΑΧΑΧ ΓΕΛΑΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΤΣΟΥΓΚΑΡΙΑ

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Απεραντιος-φραγκιστα Σάββατο, 13 Απριλίου 2019 22:02 δημοσιεύθηκε από Απεραντιος-φραγκιστα

    Μπράβο Δημοσθένη πάμε δυναμικά !!!

    Aναφορά

Προσθήκη σχολίου

H διεύθυνση email δε θα δημοσιευθεί.