Δημοσκόπηση για τους διεκδικητές του Δήμου Αγράφων

11 Οκτ. 2018 / 08:52 12 Οκτ. 2018 / 07:51 (upd)

Ποιόν θα ψηφίζατε για Δήμαρχο Αγράφων;

Ξεκίνησε και επίσημα η προεκλογική περίοδος για τις εκλογές του Μάιου .

Το VimaPoliti.gr φιλοξενεί την πρώτη ηλεκτρονική δημοσκόπηση καταγράφοντας μια πρώτη τάση για την δημαρχία των Αγράφων.

Θυμίζουμε πως η ηλεκτρονική δημοσκόπηση είναι υποκειμενική και εκφράζει αποκλειστικά και μόνο τους επισκέπτες του "VP" που επιθυμούν να ψηφίσουν και σε καμιά περίπτωση δεν έχει επιστημονική εγκυρότητα και δεν προδικάζει κανένα αποτέλεσμα. Απλώς καταγράφει ένα γενικότερο κλίμα.

Τα ονόματα που μπήκαν στην δημοσκόπηση καταχωρήθηκαν αλφαβητικά και είναι αυτά που έστω και ανεπίσημα εκδήλωσαν ενδιαφέρον.Η ψηφοφορία είναι μυστική και δικαίωμα ψήφου υπάρχει μόνο μια φορά ανά αναγνώστη. Η δημοσκόπηση θα λήξει την Παρασκευή 12 Οκτωβρίου στις 22:00.

Επιλέξτε τον υποψήφιο που προτιμάτε για επόμενο Δήμαρχο Αγράφων,σχολιάστε κάτω απο την ανάρτηση και δείτε άμεσα τα ως τώρα αποτελέσματα!

upd-12/10  15:10 Κατα περιόδους η δημοσκόπηση κλείνει επειδή υπήρξε προσπάθεια αλλοίωσης του αποτελέσματος προς συγκεκριμένο υποψήφιο απο στοχευμένη IP.Θα ελεγχθεί και το γκάλοπ θα ανοίγει και πάλι.Διευκρινίζουμε ότι για να διασφαλιστεί η εγκυρότητα το όποιου αποτελέσματος ,το σύστημα είναι αυτόματο και κλείνει την δημοσκόπηση όταν εντοπίζει "ύποπτες" κινήσεις..

upd-18:26 Για πολλοστή φορά επιχειρείτε να γίνει αλλοίωση του αποτελέσματος της δημοσκόπησης με απανωτά χτυπήματα(μάλλον αυτοματοποιημένα) ανα 2 δεύτερα απο συγκεκριμένη διεύθυνση(Δυτική Ευρυτανία) σε συγκεκριμένο υποψήφιο...Επειδή ..έχουν γνώση οι φύλακες(έμαθαν γρήγορα κομπιούτερ μερικοί-μερικοί στα Άγραφα) και οι 738 μοναδικοί ψήφοι σε μόλις 16 ώρες είναι μεγάλο αντιπροσωπευτικό δείγμα για να βγάλουν όλοι τα συμπεράσματά τους ,το γκάλοπ εαν συνεχιστούν οι διακοπές θα λήξει σήμερα στις 10.Εδώ θα είμαστε να αναλύσουμε το δείγμα μας

63 σχόλια

  • Σύνδεσμος σχολίου ΒΟΥΛΠΗ Πέμπτη, 25 Οκτωβρίου 2018 11:01 δημοσιεύθηκε από ΒΟΥΛΠΗ

    για να δουμε μεθαυριο των αγιων αναργυρων στα λεπιανα θα μας παρει η φουρια απτα μεγαλο στελεχη μερικων μερικων φιλοδοξων υποψηφιων δημαρχων που φτερουγιζουν και νομιζουν οτι ηδη καθισανε στην περιστρεφομενη...π,χ.ΑΛΕΞΗΣ,ΧΡΗΣΤΟΣ,ΜΠΑΡΜΠΑ ΔΗΜΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΛΑΓΟ ΤΟΥ;Η ακομα δεν ηρθε η καταλληλη ωρα;ειναι νωρις ας πουμε;

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου παλαιοκατουνα.κ. Σάββατο, 20 Οκτωβρίου 2018 10:25 δημοσιεύθηκε από παλαιοκατουνα.κ.

    κατα την γνωμη μου,για την επιλογη του δημαρχου δεν πρεπει να επικρατει ο τοπικισμος,αλλα το γενικοτερο καλο του δημου μας πανω απολα.τον βουλευτη γιατι τον ψηφιζουμε ολοι;απτο χωριο μας ειναι η απτο διπλανο;η ακομα και τον πρωθυπουργο;δεν γινετε ολοι στα χωρια μας να εχουμε απο εναν δημαρχο σε 32 πρωην κοινοτητες κυριοι..οποτε ψηφιστε αν φυσικα θελετε το καλο του τοπου,τον ποιο ικανο,δυναμικο και γνωστη του αντικειμενου.ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ και απο κει και περα το χαος.αφου λοιπον ολοι το γνωριζετε αυτο,πραξτε αναλογα.ευχαριστω που με ακουσατε.

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Τοπολιανισιος Παρασκευή, 19 Οκτωβρίου 2018 04:41 δημοσιεύθηκε από Τοπολιανισιος

    Δήμαρχε γερά!!!!!!!!!

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Πέτρος Κ. Πέμπτη, 18 Οκτωβρίου 2018 20:37 δημοσιεύθηκε από Πέτρος Κ.

    ΕΣΕΊΣ ΟΙ ΥΠΟΨΉΦΙΟΙ ΕΧΕΤΕ ΚΆΠΟΙΟΥΣ ΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΏΣΕΤΕ?Η ΠΑΊΖΕΤΕ ΚΡΥΦΤΟΎΛΙ?ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΟΙΌ ΛΌΓΟ?ΜΉΠΩΣ ΔΕΝ ΈΧΕΤΕ ΚΑΙ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΎΕΤΕ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΈΝΕΤΕ ΣΤΗΝ ΓΩΝΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΑΜΠΊΝΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΆΣΕΙ ΚΑΝΕΊΣ?ΜΗΝ ΜΑΣ ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΕΊΝΑΙ ΝΩΡΊΣ. ΔΙΌΤΙ Ο ΚΑΙΡΌΣ ΠΛΗΣΙΆΖΕΙ..Η ΜΉΠΩΣ ΝΤΡΈΠΕΣΤΕ ΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΏΣΕΤΕ ΜΕΡΙΚΟΎΣ ΜΕΡΙΚΟΎΣ?ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΎΜΕ....ΚΟΝΤΌΣ ΨΑΛΜΌΣ...

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου αγνωστος Πέμπτη, 18 Οκτωβρίου 2018 09:24 δημοσιεύθηκε από αγνωστος

    ο δημητροπουλος σιγα μην καταφερει να κλεισει συνδυασμο.κολαουζο θα παει σε αλλον.για να δουμε θα πεσει τοσο χαμηλα;

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Γιώργος απέραντιος Τετάρτη, 17 Οκτωβρίου 2018 16:39 δημοσιεύθηκε από Γιώργος απέραντιος

    Πάνε όλοι οι παλιοί να ξανά ζητήσουμε την ψήφο των άγραφιωτων είτε μόνοι τους είτε βάζοντας κάποια πιόνια μπροστά κ καλά νέοι κ άφθαρτοι...νέο κ άφθαρτο δήμαρχο έχουμε τον λένε ΜΠΑΜΠΑΛΗ κ δεν τον αλλάζουμε με τίποτα.

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ Τετάρτη, 17 Οκτωβρίου 2018 16:28 δημοσιεύθηκε από ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

    Θόδωρα προχωρά κ μην φοβάσαι κανένα γιατί είσαι καθαρός κ ξαστερος σαν τον ουρανό ο Δήμος είναι κ πάλι δικό σου γιατί τον χιλιοαξιζεις!!!!!!!!!!

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου George Τετάρτη, 17 Οκτωβρίου 2018 16:21 δημοσιεύθηκε από George

    ΔΗΜΑΡΧΕ ΠΡΟΧΩΡΑ Κ ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΕΡΓΟ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΦΑΝΕΙ ΣΕ ΜΕΓΑΛΟ ΒΑΘΜΟ Κ ΟΛΟΙ ΤΟ ΕΧΟΥΝΕ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΕΙ ΠΛΕΟΝ Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΕ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΟΤΑΝ ΕΙΧΕΣ ΑΝΑΛΑΒΕΙ...ΜΠΡΑΒΟ Κ ΠΑΛΙ ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΣΕΝΑ Κ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ!

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Μητσος Τετάρτη, 17 Οκτωβρίου 2018 16:02 δημοσιεύθηκε από Μητσος

    Κάποιοι κατηγορούν τον δήμαρχο για αυστηρό...έτσι πρέπει να είναι ένας δήμαρχος για να υπάρχει σειρά κ για να γίνει σωστό έργο!

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου ΜΑΝΩΛΗΣ Τετάρτη, 17 Οκτωβρίου 2018 15:57 δημοσιεύθηκε από ΜΑΝΩΛΗΣ

    Ο σημερινός δήμαρχος είναι ότι καλύτερο έχει περάσει από τον δήμο μας γιατί έχει βάλει σειρά κ είναι έντιμος,ελπίζω ο άγραφιωτικος λαός να τον ξανά εκλέξει γιατί έχει πολλά να δώσει ακόμη!

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου kostis. Τετάρτη, 17 Οκτωβρίου 2018 11:56 δημοσιεύθηκε από kostis.

    Το δυσάρεστο σε όλο αυτό το σκηνικό που σχολιάζουμε τις υποψηφιότητες κτλ κτλ. είναι ότι τις περισσότερες θέσεις:Δήμαρχος αλλά κυρίως αντιδήμαρχοι τις διεκδικούν άτομα που δεν δούλεψαν ποτέ....νέοι που ελπίζουν να εκλεγούν ώστε να τσιμπάνε το 1000ρικο..αλλά και παλιοί 45-50ρηδες που δεν έχουν εργαστεί ποτέ και ελπίζουν σε κάποια ''μίζα''...Παραδείγματα πολλά...μην πούμε ονόματα!!!Το έιδαμε στο παρελθόν...το βλέπουμε και τώρα με νέα άτομα και επιμένω στα νέα,κολλημένα στο ''Δημαρχείο'' με σκοπό μόνο κ μόνο το 1000ρικο χωρίς καμία προσφορά...Αρχικά κρίμα για τα ίδια τα νέα παιδιά που καταστρέφονται,χωρίς καμία εξέλιξη στην ζωή τους,πίσω από ένα ψευτομισθό ή τάμα,αντί να ασχοληθούν με κάτι ποιο παραγωγικό στην ζωή τους και δεύτερον κρίμα για τον τόπο που ρημάζει καθημερινά!!!!Νέοι ανειδίκευτοι ελπίζουν από άλλους και όχι από τον εαυτό τους. Εύχομαι να κάνω λάθος....αλλά δεν κάνω!!Ο Δήμος παιδιά και ο τόπος μας σχεδόν απεβίωσε..

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου αγνωστος Τετάρτη, 17 Οκτωβρίου 2018 08:36 δημοσιεύθηκε από αγνωστος

    αν θελετε Δημαρχο σωστο,καθαρο και τακτικο..ξανα εκλεξτε τον σημερινο και πλαισιωστε τον ικανοι ανθρωποι και οχι μονον για το συμφερον και τις καρεκλες[υπαρχουν τετοιοι ανθρωποι]διοτι ειναι καλο νομιζω να βλεπουμε ταξη και προγραμμα στα χωρια μας.αν θελετε οτι ναναι..αλλοι σαν τοπικιστες,αλλοι να στηριξουν τον γειτονα,τον ξαδερφο,τον χωριανο,ψηφιστε οτι ναναι απτους αλλους,αλλα θα ερθει η ωρα που θα τον θυμηθειτε παλι για πολλους λογους

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου ΡΟΥΛΑ Τρίτη, 16 Οκτωβρίου 2018 20:25 δημοσιεύθηκε από ΡΟΥΛΑ

    Ο ΚΥΡΙΟΣ ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΜΙΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΣΕΙΡΑ ΣΤΟΝ ΔΗΜΟ ΕΧΕΙ ΠΡΟΣΔΩΣΕΙ ΕΝΑ ΚΥΡΟΣ Κ ΤΟ ΠΟΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΜΙΖΑΣ Κ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΘΗΤΕΙΑ.

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Ν.Α. Τρίτη, 16 Οκτωβρίου 2018 19:29 δημοσιεύθηκε από Ν.Α.

    ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΆ ΤΟ ΓΚΆΛΟΠ...ΑΝ ΑΦΑΙΡΈΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΔΆΣΚΑΛΟ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΔΗΛΑΔΉ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΆΡΧΕΙ ΣΤΟΝ ΧΆΡΤΗ...ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΘΑ ΈΡΘΕΙ Η ΣΕΙΡΆ ΣΤΙΣ ΕΚΛΟΓΈΣ ΚΑΙ ΑΝΆΛΟΓΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΌ ΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΊΩΝ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΣΟΣΤΆ.

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου ΓΙΩΡΓΗΣ Τρίτη, 16 Οκτωβρίου 2018 13:34 δημοσιεύθηκε από ΓΙΩΡΓΗΣ

    Τον σημερινό ΔΉΜΑΡΧΟ θα βαρεθούμε να τον βλέπουμε σε αυτή την θέση.Για άλλους Δυστυχώς για άλλους ευτυχώς..αυτή είναι η αλήθεια Κ έτσι πρέπει να γίνει. Και ο κόσμος δεν γυρίζει πίσω ούτε πάει σε άσχετους και άπειρους ανθρώπους. Ευχαριστώ.

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου DIM Δευτέρα, 15 Οκτωβρίου 2018 13:16 δημοσιεύθηκε από DIM

    Σιγα μην μπορει να κανει κατι ο στγκεκριμενος υποψηφιος,οσο και να αβανταριστει,ας ηρθε πρωτος εδω στο γκαλοπ με οποιον τροπο και να πρωτευσε...με τι ομαδα να κανει συνδυασμο;ας ξεκινησει και να ανακοινωσει ονοματα να δουμε τα κοτσια του μεγαλου Δασκαλου.

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Θωμάς Π Δευτέρα, 15 Οκτωβρίου 2018 10:16 δημοσιεύθηκε από Θωμάς Π

    Δάσκαλε προχώρα και μην ακούς κανεναν .Ο τόπος σε χρειάζεται όσο καμια αλλη φορά.Διάλεξε νέα και αφθαρτα πρόσωπα και οι Αγραφιώτες θα σε στηρίξουν όπως όλα αυτα τα χρόνια.Ούτως η άλλως τα χρόνια μετα το 2014 εσυ ήσουν ο "σκιώδης" δήμαρχος Αγράφων .Δεκάδες οι παρεμβάσεις σου και τα έργα σου στην Δυτική Ευρυτανία.Καλημέρα σας απο Αγρίνιο

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Σ.Ν. Δευτέρα, 15 Οκτωβρίου 2018 09:43 δημοσιεύθηκε από Σ.Ν.

    ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΨΗΦΙΑΩ ΣΤΟ ΓΚΑΛΟΠ ΚΑΙ ΨΗΦΙΖΩ ΕΔΩ ΜΠΑΜΠΑΛΗ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου ΔΗΜΗΤΡΗΣ Δευτέρα, 15 Οκτωβρίου 2018 09:27 δημοσιεύθηκε από ΔΗΜΗΤΡΗΣ

    ΠΑΛΙ ΔΗΜΗΤΡΟΠΥΛΟΣ ΚΑΙ ΤΑΤΣΗΣ;ΠΑΛΙ ΣΤΑ ΠΑΛΙΑ;ΕΛΕΟΣ

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου ΔΗΜΗΤΡΗΣ Δευτέρα, 15 Οκτωβρίου 2018 09:27 δημοσιεύθηκε από ΔΗΜΗΤΡΗΣ

    ΠΑΛΙ ΔΗΜΗΤΡΟΠΥΛΟΣ ΚΑΙ ΤΑΤΣΗΣ;ΠΑΛΙ ΣΤΑ ΠΑΛΙΑ;ΕΛΕΟΣ

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου ΔΗΜΗΤΡΗΣ Δευτέρα, 15 Οκτωβρίου 2018 09:26 δημοσιεύθηκε από ΔΗΜΗΤΡΗΣ

    ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΣΥΝΤΑΞΗ.ΣΗΜΕΙΩΣΤΕ ΤΟ

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Ραφτοπλιτς Κυριακή, 14 Οκτωβρίου 2018 21:52 δημοσιεύθηκε από Ραφτοπλιτς

    Η συγκεκριμένη δημοσκόπηση ήταν στημένη για να αβανταρει ένα συγκεκριμένο υποψήφιο που δεν είναι καν υποψήφιος επίσημα... Έχετε χάσει την αξιοπιστία σας και θα έπρεπε να ντρέπεστε για αυτό. Ντροπή σας

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Νικος Κυριακή, 14 Οκτωβρίου 2018 19:49 δημοσιεύθηκε από Νικος

    Ποιος ΔΗΜΗΤΡΌΠΟΥΛΟΣ?ΑΥΤΌΣ ΠΆΛΙ ΛΆΘΟΣ ΘΑ ΚΆΝΕΙ ΜΕ ΤΑ ΧΑΡΤΙΆ..ΧΑΧΑΧΑΧΑ .ΑΚΌΜΑ ΓΕΛΑΩ ΑΠΤΟ 2014 ΚΑΙ ΈΧΕΙ Ο ΘΕΌΣ ΜΕΧΡΙ ΠΟΤΕ.

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Πανος Ραπτοπουλο Κυριακή, 14 Οκτωβρίου 2018 12:34 δημοσιεύθηκε από Πανος Ραπτοπουλο

    Πιοςςςςςςςς;;;;;ο Τσιτσανης πλακα εχουμε .τν αλλο με τν Τοτο το ξερεται!!Με εκανα και γελασα!!!

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου ΓΙΩΡΓΗΣ Σάββατο, 13 Οκτωβρίου 2018 16:49 δημοσιεύθηκε από ΓΙΩΡΓΗΣ

    ΟΛΟΙ ΟΙ ΛΗΓΜΕΝΟΙ ΟΙ ΦΘΑΡΜΈΝΟΙ ΚΑΙ ΚΆΠΟΙΟΙ ΆΣΧΕΤΟΙ ΜΕ ΤΟ ΑΝΤΙΚΕΊΜΕΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΈΧΟΥΝ ΞΑΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΊ ΠΟΤΕ ΜΕ ΤΑ ΚΟΙΝΆ ΘΈΛΟΥΝ ΝΑ ΓΊΝΟΥΝ ΔΉΜΑΡΧΟΙ..ΑΥΤΌ ΜΟΝΟΝ ΣΕ ΣΑΣ ΕΚΕΙ ΣΤΑ ΑΓΡΑΦΑ ΣΥΜΒΑΊΝΕΙ..ΑΦΗΣΤΕ ΤΟΝ ΔΉΜΑΡΧΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΆ ΤΟΥ ΟΠΩΣ ΑΥΤΌΣ ΞΕΡΕΙ ΜΕ ΌΛΕΣ ΤΙΣ ΓΝΏΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΟΠΙΚΉ ΑΥΤΟΔΙΟΊΚΗΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΊΑ 20 ΕΤΏΝ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΠΤΟ 1998..ΤΩΡΑ ΑΝ ΕΊΝΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΑΥΣΤΗΡΟΣ ΙΣΩΣ ΜΟΝΟΝ ΈΤΣΙ ΓΙΝΟΝΤΕ ΚΑΛΑ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΆΝΘΡΩΠΟΙ ΓΙΑΤΊ ΑΛΛΙΏΣ ΣΕ ΠΗΡΑΝ ΣΤΑ ΚΕΡΑΤΑ.ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΝΔΙΑΦΈΡΕΙ Η ΣΩΣΤΗ ΔΙΑΧΕΊΡΙΣΗ ΤΟΥ ΔΉΜΟΥ ΚΤΛ ΚΑΙ ΘΈΛΕΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙΤΕ.(ΤΡΌΠΟΣ ΤΟΥ ΛΈΓΕΙΝ).

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Άγνωστος Σάββατο, 13 Οκτωβρίου 2018 16:40 δημοσιεύθηκε από Άγνωστος

    Ποιος ΤΣΙΤΣΆΝΗΣ βρε παιδιά?πλάκα μας κάνετε η μας δουλεύετε?Πότε ξανά ακούστηκε αυτός ο άνθρωπος για δήμαρχος και με τι ομάδα θα κατέβει?Εάν δεν χάλασει κάποιος άλλος για να πάει μαζί του?Με την οικογένεια του θα κατέβει για υποψηφιος?

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Κωστας Σάββατο, 13 Οκτωβρίου 2018 15:51 δημοσιεύθηκε από Κωστας

    Που τον ξεθαψατε τον Τσιτσάνη ;Πήραν φωτιά τα μηχανάκια υπέρ του χαχαχα,βρε τι γέλιο έχετε εκεί πέρα...

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου ΔΗΜΗΤΡΑ Σάββατο, 13 Οκτωβρίου 2018 15:01 δημοσιεύθηκε από ΔΗΜΗΤΡΑ

    Αγραφα δν ειναι Αθηνα!!εχει ραχουλες και σπηλιες!!και δν εχουν Ιντερνετ.ολος Ασπροποταμος δαγκωτο στν Χρηστο!!!!Δημαρχος ο Δημητροπουλος θ ειναι!!!

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου ΠΑΛΙΟΣ Σάββατο, 13 Οκτωβρίου 2018 14:38 δημοσιεύθηκε από ΠΑΛΙΟΣ

    Μν δησκοπησεις και φβ δν παιρνοται οι εκλογες ;;και αλλον πρωσοπο ν βαζεται για υποψηφιο δημαρχο π.χ Τσιτσανης που ηταν περιφερεια πρωτος θ ερχονταν και φακιτσας παλι πρωτος θ ηταν.η περιφερεια δουλεψε χαρη στο Τασιο.τωρα για το δημο πρεπει να εχεις στελεΧη νΑ κατεβεις.οπως τα βλεπω δυο θα κατεβουν Μπαμπαλης-ΔημητροπουλοΣ .ολοι που ακουγονται ειναι διχως ουσια και καμια τυχη αν καταφερουν χωθουν καπου μπας παρουν καρεκλα Αντιδημαρχου.Υ.Σ.Αραγε ποσο .......... ειναι καποιοι να παιζουν παιχνιδι του Τατση (Αλεξη).και το παιχνιδι του με το Τσιαμακη (Γρηγορακη).αστα κυριει λιγοι τσιμπανε δν θα βγαινει το παιχνιδι .αρκετα

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Γρανίτσα 55 Σάββατο, 13 Οκτωβρίου 2018 13:14 δημοσιεύθηκε από Γρανίτσα 55

    Την φόλα του κατα τα άλλα σίγουρου επόμενου δημάρχου του ..πληκτρολογίου κυρίου Καρδαμπίκη δεν την βλέπετε ,τον Μπαμπαλή να χτυπήσετε.

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου ΛΑΜΠΡΟΣ Παρασκευή, 12 Οκτωβρίου 2018 23:15 δημοσιεύθηκε από ΛΑΜΠΡΟΣ

    ΚΑΚΟ ΠΡΑΓΜΑ ΝΑ ΤΑ ΛΕΣ ΜΗΣΑ. ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΛΕΤΑΙ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΠΙΓΕΝΑΝ ΟΙ ΨΙΦΟΙ;;;;;;; ΠΙΟΣ ΕΚΑΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ; ΔΕΝ ΤΗΜΑ ΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΣΑΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΤΑΙ. ΕΠΙΤΙΔΕΣ ΔΕΝ ΛΕΤΑΙ ΤΗΝ ΑΛΙΘΕΙΑ. ΝΤΡΟΠΙ ΣΑΣ

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου ΚΩΣΤΑΣ ΛΗΜΕΡΙ Παρασκευή, 12 Οκτωβρίου 2018 23:01 δημοσιεύθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΛΗΜΕΡΙ

    EKEINOΣ Ο ΦΟΥΚΑΡΑΣ Ο ΤΑΤΣΗΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΦΟΥΚΑΡΑΣ.ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠΤΟΝ ΚΑΡΔΑΜΠΙΚΗ,ΓΙΑΤΙ Ο ΑΛΕΞΗΣ ΧΩΡΙΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΠΤΟΥΣ ΠΑΛΙΟΥΣ ΠΟΥ ΝΑΧΕΙ 5 ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΤΟΝ ΟΡΟ,ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ.ΑΔΕΡΦΙΑ ΤΩΡΑ ΚΑΡΔΑΜΠΙΚΑΙΟΙ ΜΕ ΤΑΤΣΗ.ΑΛΛΑ ΠΟΣΟ ΘΑ ΤΟ ΚΡΥΨΟΥΝΕ;ΘΑΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΕΙ ΕΙΔΗΣΗ ΟΛΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΜΑΣ[ΤΩΝ ΑΓΡΑΦΩΝ]ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΠΑΛΙ ΣΤΗΝ ΕΞΟΥΣΙΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΣΩΣΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ.ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΑ ΠΙΣΤΕΥΩ.

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου ΓΚΑΡΓΚΑΝΑΣ Παρασκευή, 12 Οκτωβρίου 2018 22:15 δημοσιεύθηκε από ΓΚΑΡΓΚΑΝΑΣ

    ΠΩ ΠΩ ΦΟΛΑ.ΝΑ ΕΥΧΕΤΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΝΑ ΤΟΝ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΟΝ ΔΑΣΚΑΛΟ Η ΜΠΑΤΖΕΛΗ Η Ο ΣΠΑΝΟΣ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΚΛΑΜΑ ΣΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ.
    ΟΜΩΣ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΗΝ ΚΛΕΙΣΑΤΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΜΕ ΝΑ ΨΗΦΙΣΟΥΜΕ.ΣΤΗΝ ΕΠΌΜΕΝΗ

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Βλάχος Παρασκευή, 12 Οκτωβρίου 2018 22:07 δημοσιεύθηκε από Βλάχος

    Δήμαρχε διωξτους ολους
    Τόσοι παρατρεχάμενοι σύμβουλοι γραμματείς αντιδήμαρχοι τοπικοι και δεν μπόρεσαν να γυρίσουν μια δημοσκόπηση.ε δεν είναι άξιοι για τιποτα

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου ΓΙΩΡΓΟΣ.ΓΡΑΝΙΤΣΑ Παρασκευή, 12 Οκτωβρίου 2018 21:33 δημοσιεύθηκε από ΓΙΩΡΓΟΣ.ΓΡΑΝΙΤΣΑ

    ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΓΙΑ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΑΠΤΟΝ ΣΗΜΕΡΙΝΟ;ΟΥΤΕ ΜΙΣΟΣ ΚΥΡΙΟΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ.ΑΦΗΣΤΕ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΝΑ ΧΕΙ ΜΙΑ ΝΟΙΚΟΚΥΡΟΣΥΝΗ ΣΤΟΝ ΔΗΜΟ ΜΑΣ.ΑΜΑΝ ΠΙΑ..ΟΛΟΙ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΠΑΡΑΤΡΕΧΑΜΕΝΟΙ,ΔΟΚΙΜΑΣΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΟΙ ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΧΕΤΕ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΘΕΣΗ;

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου ΕΥΡΥΤΑΝΑΣ Παρασκευή, 12 Οκτωβρίου 2018 21:30 δημοσιεύθηκε από ΕΥΡΥΤΑΝΑΣ

    ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΗΜΑΡΧΟΣ !!!!

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου ΑΝΝΑ Παρασκευή, 12 Οκτωβρίου 2018 21:08 δημοσιεύθηκε από ΑΝΝΑ

    ΜΠΑΜΠΑΛΗ ΘΑ ΕΙΣΑΙ Ο ΑΥΡΙΑΝΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΞΙΖΕΙΣ .ΠΡΟΧΩΡΑ ΔΥΝΑΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Βαλαώρα Παρασκευή, 12 Οκτωβρίου 2018 20:43 δημοσιεύθηκε από Βαλαώρα

    Τόσους βάλατε.Εκείνον τον φουκαρά τον Τάτση που ονειρεύεται καρεκλα δεν μπορουσατε!!Ντροπή σας

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Aphrodite Παρασκευή, 12 Οκτωβρίου 2018 20:43 δημοσιεύθηκε από Aphrodite

    Μπαμπαλη γερά και πάλι θα είσαι Δήμαρχος...

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου ΤΣΟΠΑΝΗΣ Παρασκευή, 12 Οκτωβρίου 2018 20:18 δημοσιεύθηκε από ΤΣΟΠΑΝΗΣ

    ΔΗΛΑΔΗ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΟΙ ΠΑΣΟΚΟΙ ΣΤΑ ΑΓΡΑΦΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΟΙ ΨΗΦΟΦΟΡΟΙ?ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΠΑΝΤΑ ΠΡΟΒΑΤΑ

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Λαμπρος καρπενησι Παρασκευή, 12 Οκτωβρίου 2018 20:04 δημοσιεύθηκε από Λαμπρος καρπενησι

    μολις ειδαν την κατρακυλα που ερχεται πηδουν απο το καραβι ενας-ενας.εμαθα σφαχτηκαν σημερα στο καρπενησι η ηγετικη ομαδα των αγραφων.το μαθατε

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου ΨΗΛΟΣ Παρασκευή, 12 Οκτωβρίου 2018 19:35 δημοσιεύθηκε από ΨΗΛΟΣ

    ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΤΣΙΤΣΑΝΗΣ ΣΤΑ ΑΓΡΑΦΑ
    ΤΕΛΟΣΣΣΣΣΣ ΓΑΤΑΚΙΑ!!!!

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΡΑΝΙΤΣΑ Παρασκευή, 12 Οκτωβρίου 2018 18:58 δημοσιεύθηκε από ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΡΑΝΙΤΣΑ

    Ότι και να λέτε..Ότι Και να κάνετε..Όλοι μαζί να πάτε εσείς οι υπόλοιποι..Ο ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ απ'την πρώτη Κυριακή θα κερδίσει τις εκλογές και δεν θα χρειαστεί επαναληπτικες..διότι ο κόσμος ποτέ δεν κάνει λάθος στην επιλογή του και θα εκτιμήσει το έργο του(τάξη στον Δήμο διότι ήταν ένα μπάχαλο κτλ κτλ κτλ... Όλοι το ξέρετε)

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Μάκης Ραπτόπουλο Παρασκευή, 12 Οκτωβρίου 2018 18:17 δημοσιεύθηκε από Μάκης Ραπτόπουλο

    Πρόσωπο κοινής αποδοχής ο κ.Τσιτσάνης.Μπορεί να στηριχθεί απο δεξιούς μέχρι και κεντροαριστερούς.Καλή επιτυχία να έχει

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου ΒΟΛΕΥΤΗΣ Παρασκευή, 12 Οκτωβρίου 2018 18:11 δημοσιεύθηκε από ΒΟΛΕΥΤΗΣ

    ΑΝ Ο ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΔΟΥΛΕΥΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΗΝ ΥΠΕΡΟΨΙΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΔΙΑΚΑΤΕΧΕΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΠΟ ΔΑΥΤΟΥΣ ΑΝΑΓΚΗ.ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΟΤΑΝ ΚΑΒΑΛΑΣ ΤΟ ΚΑΛΑΜΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ Η ΑΠΟΤΟΜΗ ΠΤΩΣΗ

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΡΑΝΙΤΣΑ Παρασκευή, 12 Οκτωβρίου 2018 16:49 δημοσιεύθηκε από ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΡΑΝΙΤΣΑ

    Μόνον ο Δημητρόπουλος η ο ΤΑΤΣΗΣ που στηρίζει ΚΑΡΔΑΜΠΙΚΗ θα σωσουν αυτόν τον τόπο..έχετε πολύ πλάκα εδώ στα χωριά μας οι συμπατριώτες αγραφιωτες τελικά.

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Πανουτσος Παρασκευή, 12 Οκτωβρίου 2018 16:29 δημοσιεύθηκε από Πανουτσος

    Να κάνουμε όλοι μαζί τον σταυρό μας. Και κάθε ένας από μία προσευχή .. Σε παρακαλούμε Λαμπράκη μας κατέβα για να μας ξελασπώσεις...

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου ΝΙΚΟΣ Παρασκευή, 12 Οκτωβρίου 2018 16:01 δημοσιεύθηκε από ΝΙΚΟΣ

    Μετα από έλεγχο που έγινε διαπιστώθηκε απο 2 συγκεκριμένες ip να γινεται ψηφοφορία υπέρ του ενός υποψηφίου.Πρόκειται πιθανώς από επιχείρηση που διαθέτει αρκετούς υπολογιστές.Συγχρόνως είναι στην Δυτική Ευρυτανία.Επιχείρηση στην Δυτική Ευρυτανία που διαθέτει πάνω από 7-8 υπολογιστές δεν υπάρχει..ξεκάθαρα πρόκειται για κάποια Υπηρεσία πιθανότατα δημοτική...Δηλαδή έλεος εσείς οι παρατρεχάμενοι του Δήμου.....ελπίζεται να παραμείνετε στην καρέκλα και φτάσατε και σε αυτό το σημείο!!!

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Μήτσος Άγραφα Παρασκευή, 12 Οκτωβρίου 2018 15:46 δημοσιεύθηκε από Μήτσος Άγραφα

    Όλη η νεολαία στο πλευρό του Παπαθανάση πάμε γερά!!αυτές οι ψηφοφορίες είναι καθοδηγούμενες κ αλίμονο αν βγάζαμε δήμαρχο από αυτές....

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Πάνος Αθήνα Παρασκευή, 12 Οκτωβρίου 2018 15:39 δημοσιεύθηκε από Πάνος Αθήνα

    Από όλους τους υποψηφίους που τους βαρεθηκαμε ακόμα κ να τους βλέπουμε κ δεν καταλαβαίνουν ότι πρέπει να πάνε σπίτι τους γιατί ρημαξανε τον τόπο υπονομεύοντας τα όνειρα των νέων γιατί κανείς δεν έχει όραμα αλλά παραμένουν στα κλισέ και στερεότυπα πλέον στο πλαίσιο της ρουσφετολογιας(το τσιμέντακι προεκλογικά στα σπίτια την μελιστρα και το λαστιχο στο μαντρί)κ μετά ενω είναι άφαντοι 4-5 χρόνια ζητάνε την ψήφο ξανά συν ότι κάποιοι ζητάνε ξανά την ψήφο ενώ δεν μπόρεσαν να φτιάξουν ούτε ψηφοδέλτιο σωστό στις προηγούμενες εκλογές ενώ γνωρίζει όλος ο ντουνιάς ότι όλα ήταν συννενοημενα .............. φυσικά..(Μπάμπαλης, Τάτσης, Δημητρόπουλος)και τώρα στηρίζοντας καρδαμπικη ως δούρειο ίππο θέλουν να ξαναπάρουν τις τύχες του δήμου ξανά στα χέρια τους είτε κ αυτός με αντάλλαγματα είτε αδειάζοντας τον λίγες μέρες πριν τις εκλογές.να τους ενημερώσω κ ευτυχώς από όσα ακούω από εδώ που είμαι στη Αθήνα ότι ο κόσμος έχει ξυπνήσει και δεν δίνει συγχωροχάρτι σε κανέναν όπως ούτε κ εγώ αυτή την φορά δεν θα ακούσω κανέναν ούτε συγγενή ούτε φίλο έχω παρει την απόφαση μου και ας κάνω και λάθος θα στηρίξω έναν νέο άνθρωπο δεν ξέρω αν θα είναι ο Παπαθανάσης η κάποιος άλλος αλλά οι άλλοι δοκιμάστηκαν κ απέτυχαν κ το χειρότερο είναι το θράσος που έχουν και ζητάνε από εμάς να ξεχάσουμε τι έλεγαν κ τι έκαναν στην πράξη όλα αυτά τα χρόνια στην πορεία τους.

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου ΤΑΚΗΣ Παρασκευή, 12 Οκτωβρίου 2018 15:03 δημοσιεύθηκε από ΤΑΚΗΣ

    ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ!!!ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΑΓΡΑΦΩΝ!!!

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Νικόλας Δ Παρασκευή, 12 Οκτωβρίου 2018 14:56 δημοσιεύθηκε από Νικόλας Δ

    Ο κύριος Τσιτσάνης είναι ο μόνος που μπορει να βγάλει τον δήμο απο τα αδιεξοδά του.Χωρίς αυτον απο την θεση του Περιφερειακού συμβούλου όλο αυτο το διάστημα και με μια απουσα δημοτική αρχή ,τα αγραφα θα γυρνουσαν πολλαχρονια πισω

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου ΖΛΑΠ Παρασκευή, 12 Οκτωβρίου 2018 14:45 δημοσιεύθηκε από ΖΛΑΠ

    ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΑ ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΔΗΜΑΡΧΟΥ!!Η ΚΑΡΕΚΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΦΥΓΕΙ

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου VimaPoliti Παρασκευή, 12 Οκτωβρίου 2018 14:40 δημοσιεύθηκε από VimaPoliti

    Προσωρινά η δημοσκόπηση παγώνει επειδή υπήρξε προσπάθεια αλλοίωσης του αποτελέσματος προς συγκεκριμένο υποψήφιο απο στοχευμένη IP.Θα ελεγχθεί και το γκάλοπ θα ανοίξει και πάλι.(Το σύστημα είναι αυτόματο και κλείνει την δημοσκόπηση όταν εντοπίζει "ύποπτες" κινήσεις..

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου ΑΓΡΑΦΑ Παρασκευή, 12 Οκτωβρίου 2018 13:52 δημοσιεύθηκε από ΑΓΡΑΦΑ

    Τόπο στα νιάτα λέμε...Παπαθανάση γερά... είναι πολλοί μαζί σου μόνο εσένα φοβούνται κ έχασαν τον ύπνο τους γιατί είσαι καθαρός σε ολα!!

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Φραγκιστα Παρασκευή, 12 Οκτωβρίου 2018 13:40 δημοσιεύθηκε από Φραγκιστα

    Είμαστε άξιοι της μοίρας μας αν την δεδομένη στιγμή δεν στηριχτεί ένας νέος που μακάρι να θέσει κ επίσημα υποψηφιότητα μετά μην λέτε ότι η ψηφοφόροι δεν έχουμε κ οι ίδιοι ευθύνη....στο χέρι μας είναι όλα Αγραφιώτες πιστέψτε το!!!

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Κωστας Σιβιστα Παρασκευή, 12 Οκτωβρίου 2018 13:39 δημοσιεύθηκε από Κωστας Σιβιστα

    Δημαρχος =Δημητροπουλος !!!

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Γιωργος Γρανιτσα Παρασκευή, 12 Οκτωβρίου 2018 13:36 δημοσιεύθηκε από Γιωργος Γρανιτσα

    ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΟ ΧΑΛΑΡΑ!!!

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου βασω Παρασκευή, 12 Οκτωβρίου 2018 11:37 δημοσιεύθηκε από βασω

    Ο κατα την γνώμη του και πάλι δήμαρχος Μπαμπαλής τον βλεπω σε ελευθερη πτωση.ας καταλαβουν οτι ο κοσμος δεν τρωει κουτοχορτο

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου ΝΤΙΝΟΣ 19 Παρασκευή, 12 Οκτωβρίου 2018 01:07 δημοσιεύθηκε από ΝΤΙΝΟΣ 19

    ΑΕΡΑΣ ΚΑΡΔΑΜΠΙΚΗ ΣΤΑ ΑΓΡΑΦΑ!!!!!

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου ΜΑΡΙΑ Παρασκευή, 12 Οκτωβρίου 2018 01:02 δημοσιεύθηκε από ΜΑΡΙΑ

    ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΓΕΡΑ..

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου ΓΝΩΣΤΟΣ-ΑΓΝΩΣΤΟΣ Παρασκευή, 12 Οκτωβρίου 2018 01:00 δημοσιεύθηκε από ΓΝΩΣΤΟΣ-ΑΓΝΩΣΤΟΣ

    ΑΛΛΟΣ ΓΙΑ ΤΑ ΑΓΡΑΦΑ???ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΨΗΦΟΦΟΡΟΥΣ

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Αγραφιώτης Παρασκευή, 12 Οκτωβρίου 2018 00:56 δημοσιεύθηκε από Αγραφιώτης

    Δαγκωτό δάσκαλος Τσιτσάνης.Μακάρι να θέσει υποψηφιότητα αλλα δεν το βλέπω

    Aναφορά

Προσθήκη σχολίου

H διεύθυνση email δε θα δημοσιευθεί.