Είστε ικανοποιημένος από τα 3,5 χρόνια της Περιφερειακής Αρχής ;

14 Μαρ. 2018 / 08:31 14 Μαρ. 2018 / 09:21 (upd)

Ψηφίστε και ..σχολιάστε

 Συμπληρώθηκαν σχεδόν 3,5 χρόνια θητείας της Περιφερειακής αρχής , ικανό χρονικό διάστημα ώστε κάθε δημότης να εξάγει συμπεράσματα και να κρίνει πράξεις και έργα όσον αφορά την αποτελεσματικότητά της στην Ευρυτανία.

 Σε αυτό το πλαίσιο το VimaPoliti.gr φιλοξενεί ηλεκτρονική δημοσκόπηση η οποία φυσικά είναι υποκειμενική και εκφράζει αποκλειστικά και μόνο τους επισκέπτες του "VP" που επιθυμούν να ψηφίσουν και σε καμιά περίπτωση δεν έχει επιστημονική εγκυρότητα,  απλώς καταγράφει ένα γενικότερο κλίμα.

 Η δημοσκόπηση θα λήξει την Κυριακή στις 18 Μαρτίου τα μεσάνυχτα.

Μπορείτε να ψηφίστε μια φορά καθώς και να σχολιάσετε κάτω απο την ανάρτηση

 

23 σχόλια

  • Σύνδεσμος σχολίου ζλαπ Δευτέρα, 19 Μαρτίου 2018 15:42 δημοσιεύθηκε από ζλαπ

    Παναγιώτη στην Ευρυτανία ζείς...η καπου αλλού
    Ολοι αυτοι που λες αν δεν ηταν ο Μπακογιάννης δεν θα τους ήξερε η μάνα τους

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Παναγιώτης Κυριακή, 18 Μαρτίου 2018 12:50 δημοσιεύθηκε από Παναγιώτης

    Όλοι με Μπακογιάννη τα έχετε.Κρίνετε και το έργο τόσο του Τασιού όσο και των συμβούλων.Ας ξεκινήσω εγώ
    Τασιός:ναι μεν εργατικός ,αλλα δεν το έχει με την παρουσία του στο κόσμο αλλα και τις εκδηλώσεις.Μη κοινωνικός που δεν δέχεται την κριτική του κόσμου
    Φακίτσας:Aν δεν υπήρχε ο Μπακογιάννης θα είχε χαθεί γενικως...η δουλειά του στην Ευρυτανία επιεικώς ανύπαρκτη
    Καλαντζή:Δείχνει να προσπαθεί αλλα φαίνεται πως γενικως πέφτει καπέλωμα....Αν βγει μπροστά ίσως εξελιχθεί σε αουττσαιντερ
    Τσιτσάνης:O Δάσκαλος είναι κοινωνικός,κοντά στους Ευρυτάνες ,μέσα και έξω απο τα όρια του νομού ,προσπαθεί αλλα βρίσκει πόρτα απο τους αυλικούς του Τασιού και ..όχι μόνο
    Καλό υπόλοιπο πατριώτες

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Γ.Παππάς Κυριακή, 18 Μαρτίου 2018 11:32 δημοσιεύθηκε από Γ.Παππάς

    Aπο ότι καταλαβαίνω απο την δημοσκόπηση και τα σχόλια τα κεντρικά του Καρπενησίου μαζί με ετροδημότες που είναι κοντά στον Περιφερειάρχη δηλώνουν ικανοποιημένοι,οι μεγάλη πλειοψηφία των Αγραφιωτών δηλώνουν αρνητικά και περιξ στα χωρια του Καρπενησίου fifty-fifty .Καμπανάκι για τον Κώστα και καλό είναι μέχρι τις επόμενες εκλογές να λάβει άμεσα μέτρα

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Δάσκαλος Κυριακή, 18 Μαρτίου 2018 11:24 δημοσιεύθηκε από Δάσκαλος

    Που είναι τα 90 άρια του Μπακογιάννη στην Ευρυτανία!

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Σπυράκος Κυριακή, 18 Μαρτίου 2018 11:15 δημοσιεύθηκε από Σπυράκος

    Πόσο αχάριστοι μπορείτε αν είστε.Γκλέτσος που σας χρειάζεται!!!

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΕΔΡΑ FOR EVER Κυριακή, 18 Μαρτίου 2018 11:10 δημοσιεύθηκε από ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΕΔΡΑ FOR EVER

    ΓΙΑ ΠΟΙΑ ΙΣΣΟΡΟΠΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΜΙΛΑΣ ΡΕ ΠΑΤΡΙΩΤΗ.ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ ΒΑΖΟΥΝ ΜΥΑΛΟ .ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΝΟΙΑΖΕΙ Ο ΠΟΛΙΤΗΣ ΣΤΑ ΚΕΔΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΡΟΜΟ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ .ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΘΕΡΜΑΙΝΟΜΕΝΑ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΑ ΤΟΥ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ. ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΟ ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΌΠΟΥ ΠΗΡΑΝ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΙΣ ΕΚΠΤΩΣΗΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΕΑ ΓΕΦΥΡΑ ΤΗΣ ΤΕΜΠΛΑΣ (1 ΕΚ ΕΥΡΩ!!) ΚΑΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΤΟ ΡΙΞΟΥΝ ΣΕ ΝΕΑ ΕΡΓΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΥ ΑΣΠΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΑΥΤΟΙ ΤΑ ΕΡΙΞΑΝ ΓΙΑ ΚΤΙΡΙΟ ΣΤΗΝ ΠΕ-ΤΟ ΤΣΑΛΑΦΟΥΤΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟ.ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΙΣΣΟΡΟΠΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ....ΕΥΡΥΤΑΝΙΑ
    YΓ..ΕΙΧΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΤΟ ΒΗΜΑ ΠΟΛΙΤΗ ΑΛΛΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΔΕΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟΣΟ..

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Πατριώτης Κυριακή, 18 Μαρτίου 2018 10:53 δημοσιεύθηκε από Πατριώτης

    Eπειδή βλέπω σημάδια ...διχοτόμησης και στην Ευρυτανία όπου οι πολίτες θα χωριστούν σε Δυτικούς και Ανατολικούς καλό θα ήταν όλοι μαζί,πολιτικοί-Αυτοδιοικητικοί και πολιτες να δουλέψουν για ίσες ευκαιρίες και ισόρροπη ανάπτυξη γιατί ο μαρασμός του νομού έχει φτάσει σε απελπιστικα νούμερα.

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Γιάννης(διαχ) Κυριακή, 18 Μαρτίου 2018 10:20 δημοσιεύθηκε από Γιάννης(διαχ)

    Κυρία Ματίνα καλημέρα
    Στην δημοσκόπηση μπορείτε να ψηφίσετε μόνο μια φορά

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Mατίνα Κυριακή, 18 Μαρτίου 2018 08:36 δημοσιεύθηκε από Mατίνα

    Καλή σας μέρα.Προσπαθώ απο χθες και δεν μπορώ να ψηφίσω.Συμβαίνει κάτι;

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Επώνυμος Ευρυτάνας Σάββατο, 17 Μαρτίου 2018 20:27 δημοσιεύθηκε από Επώνυμος Ευρυτάνας

    Αδερφέ αφορμές ειναι τα περι διαλυμένου δήμου.Αν θέλει μπορεί να στηρίξει την Δυτική Ευρυτανία.Φτάνει μόνο να θέλει και όλα γίνονται

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Λαμιώτης Σάββατο, 17 Μαρτίου 2018 20:23 δημοσιεύθηκε από Λαμιώτης

    Ότι θα έβλεπα σε Ευρυτανικό site δημοσκόπηση που φέρνει τον Μπακογιάννη με 48% δημοφηλία ,εεε τι στον κόσμο...Φαίνεται ότι κάτι αλλάζει.Η Ευρυτανία ,το προπύργιο τους,γυρίζει την πλάτη στην οικογενοιοκρατία????Υπάρχει φως στο τούνελ...
    ΥΓ..Αυτη την δημοσκόπηση πρέπει να την δει ο έτερος υποψήφιος για την Περιφέρεια Αποστολης Γκλέτσος!ωωω ρε γλέντια

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου καρπεΝΗΣΙ Σάββατο, 17 Μαρτίου 2018 20:16 δημοσιεύθηκε από καρπεΝΗΣΙ

    Ψήφισα όχι γιατί όλο αυτο το διάστημα αντι οι πελατειακες σχέσεις να περιοριστούν εν τούτοις αυξήθηκαν την ώρα που δεκάδες συμπατριώτες μας είναι άνεργοι και φευγουν για τα ξενα.Για κοιτάξτε στο Καρπενήσι τι γίνεται και θα καταλάβετε..Δημοσιοι υπάλληλοι -ειδικοι συμβουλοι-βοηθοι δημοτικης αρχής-περιφερειακής- κ.α.ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΜΑΣ

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου ΖΗΝΟΠΟΥΛΟΥ 45 Σάββατο, 17 Μαρτίου 2018 12:55 δημοσιεύθηκε από ΖΗΝΟΠΟΥΛΟΥ 45

    ΦΙΛΕ ΕΥΡΥΤΑΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΡΙΧΝΟΥΜΕ ΟΛΑ ΣΤΟΝ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ.Η ΑΝΥΠΑΡΚΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΡΧΗ ΑΓΡΑΦΩΝ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΖΟΥΝ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΚΑΡΕΚΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΡΙΞΕΙ ΑΥΤΑ ΤΑ 3.5 ΧΡΟΝΙΑ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΜΕΤΡΟ ΑΣΦΑΛΤΟ ΣΤΑ ΧΩΡΙΑ ΤΩΝ ΑΓΡΑΦΩΝ ΤΙ ΚΑΝΕΙ; AN ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΣΕ Ο ΔΗΜΟΣ ΟΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΘΑ ΗΤΑΝ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΚΑΛΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΤΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ ΚΑΙ ΤΡΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΒΓΑΖΟΥΝ ΕΡΓΑ.ΑΣ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΗΓΥΡΖΊΔΕΣ ΤΩΝ ΑΓΡΑΦΩΝ!!

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Επώνυμος Ευρυτάνας Σάββατο, 17 Μαρτίου 2018 12:40 δημοσιεύθηκε από Επώνυμος Ευρυτάνας

    Kαλά θα κάνει ο κ.Περιφερειάρχης(για όσο έμεινε μέχρι τις εκλογές) που τόσο στηρίξαμε στα Άγραφα(πήρε τους περισσότερους ψήφους) να κοιτάξει περισσότερο προς την Δυτική Ευρυτανία που υπάρχει το σοβαρό πρόβλημα(το αδύναμο παιδί κοιτάμε περισσοτερο),και ας μην ρίξουν άλλο πακτωλό εκατομμυρίων σε Βράχο,περιφερειακό κ.α.
    Ειδάλλως όλους εμάς τους Αγραφιώτες θα μας βρει μπροστά του

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου ΛΑΜΠΡΟΣ Σάββατο, 17 Μαρτίου 2018 10:02 δημοσιεύθηκε από ΛΑΜΠΡΟΣ

    ΕΥΓΕ ΣΤΟΝ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑ ΤΗΝ ΠΑΤΡΙΔΑ.ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΙ ΤΙ ΕΚΑΝΑΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑ;

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου προεδρος Παρασκευή, 16 Μαρτίου 2018 19:33 δημοσιεύθηκε από προεδρος

    ο γκλετσος σας εβαλε να κανετε αυτη την δημοσκοπηση;ε ρε γλέντια...θα την δει ο πρόεδρος και θα χοροπηδάει.θα του πάρει και την Ευρυτανία του Μπακογιάννη !!

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου ΒΟΥΛΑ45 Παρασκευή, 16 Μαρτίου 2018 12:48 δημοσιεύθηκε από ΒΟΥΛΑ45

    ΠΗΡΑΝ ΦΩΤΙΑ ΤΑ ΚΟΜΠΙΟΥΤΕΡ ΣΕ ΛΑΜΙΑ -ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ.ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΔΗΜΟΣΚΟΠΗΣΗ ΜΕΣΑ ΣΕ 2 ΩΡΕΣ ΥΠΕΡ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΨΗΦΙΣΑΝ 42 ΑΤΟΜΑ.ΤΥΧΑΙΟ???

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Αγραφιώτης Πέμπτη, 15 Μαρτίου 2018 18:36 δημοσιεύθηκε από Αγραφιώτης

    Το Ευρυτανία δεν είναι μόνο το Καρπενήσι ο Μπακογιάννης το έκανε Ευρυτανία ειναι μόνο το Καρπενήσι.Τι να πρωτοθυμηθούμε.Τα λεφτά που πήρε απο την ΤΕΟ ΑΕ για το Καρπενήσι όταν ήταν δήμαρχος με αφορμή την κατολίσθηση στο Ραπτόπουλο!!Δυστυχώς για τον Περιφερειάρχη η Αγραφιώτες έχουν και ψήφο και μνημονικό...

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Λάμπρος Λεπιανά Πέμπτη, 15 Μαρτίου 2018 13:15 δημοσιεύθηκε από Λάμπρος Λεπιανά

    O κ.Μπακογιάννης προεκλογικά έταξε λαγούς με ..πετραχήλια στους κατοίκους της Δυτικής Ευρυτανίας.Δυστυχώς πέρα απο έργα βιτρίνας στο Καρπενήσι δεν έκανε κάτι άλλο.Εκλογές έχουμε.Ας έρθει στα Λεπιανά να πάρει ψήφο!!Στο γκάλοπ ψήφισα θετικά μόνο και μόνο για τον Τσιτσάνη που είναι ο μόνος που τρεχει και φαινεται στα χωρια μας

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου αγνωστος Τετάρτη, 14 Μαρτίου 2018 22:51 δημοσιεύθηκε από αγνωστος

    Όχι δεν είμαστε ικανοποιημένοι γιατί επί το πλείστον δεν άλλαξε τίποτα συνεχίζουν να επωφελούνται οι λίγοι και όχι το σύνολο χωρίς καμία αξιοκρατία και χωρίς καμια ελπίδα για επιβίωση στον τόπο μας για τους νέους...έρημο τοπίο σε λίγο καιρό...τα στριτ πάρτι δεν μας σώζουν!!!

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου ΜΠΑΜΠΗΣ Τετάρτη, 14 Μαρτίου 2018 22:51 δημοσιεύθηκε από ΜΠΑΜΠΗΣ

    ΘΕΤΙΚΑ ΓΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΑΣΙΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΛΕΙΣΤΕΙ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΧΑΘΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΧΩΡΙΑ

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου ΒΛΑΧΟΣ Τετάρτη, 14 Μαρτίου 2018 22:00 δημοσιεύθηκε από ΒΛΑΧΟΣ

    ΔΑΓΚΩΤΟ ΣΤΟΝ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ

    Aναφορά
  • Σύνδεσμος σχολίου Κώστας Π Τετάρτη, 14 Μαρτίου 2018 21:47 δημοσιεύθηκε από Κώστας Π

    Nα μην είμαστε αφελείς ο Μπακογιάννης κάνει ότι μπορεί για την Ευρυτανία και έχει φέρει κονδύλια που σε άλλη περίπτωση δεν θα τα βλέπαμε.Ωστόσο θα κριθεί στο τέλος της θητείας του για το όλο έργο σε όλο το νομό μαζί και την δυπρόσιτη Δυτική Ευρυτανία.

    Aναφορά

Προσθήκη σχολίου

H διεύθυνση email δε θα δημοσιευθεί.